Nieuwe partners ZuivelNL: DDB en NAJK

ZuivelNL kent als vereniging leden en partners. Begin 2022 heeft het bestuur twee nieuwe partners verwelkomd in de vereniging.
DDB
De Dutch Dairymen Board (DDB) is een vereniging van melkveehouders die als doel het verbeteren van de positie van de melkveehouders ten opzichte van de andere schakels in de zuivelketen heeft. Voorzitter DDB Sieta van Keimpema: “Voor DDB zal een juiste balans tussen extra inspanningen, kosten en opbrengsten voor de melkveehouders van belang zijn, evenals het nemen van de juiste beslissingen voor een sterke toekomstgerichte melkveesector. Het partnerschap is voor DDB een opmaat naar een volwaardig lidmaatschap van ZuivelNL”.
NAJK
Het Nederlands Agrarisch Jongeren Kontakt (NAJK) behartigt de belangen van agrarische jongeren in Den Haag en Brussel, maar biedt ook actief handvatten tot ontwikkeling en beter ondernemerschap. Marije Klever, portefeuillehouder melkveehouderij NAJK: “ZuivelNL is van grote betekenis voor de Nederlandse zuivelketen. Als jonge melkveehouders maken wij de melkveehouderij van de toekomst. Daarom dragen we graag bij aan een sterke Nederlandse zuivelketen”.
ZuivelNL
ZuivelNL ziet deze partijen graag als partner omdat zij actief zijn binnen de Nederlandse melkveehouderij. Het draagvlak van ZuivelNL in de zuivelketen wordt hiermee vergroot.
Met deze partners zal ZuivelNL de komende tijd overleggen over de manier waarop invulling gegeven wordt aan hun bijdrage aan de activiteiten van ZuivelNL, onder andere via themagroepen.
Meer nieuwsberichten
KringloopWijzer
Duurzaamheid
18 mei 2022
KringloopWijzer door 99% tijdig ingediend
Op 15 mei 2022 hadden 13.859 melkveehouders de KringloopWijzer 2021 ingediend. Hiermee heeft 99% van...
Lees het volledige berichtKringloopWijzer
Duurzaamheid
16 mei 2022
Videoserie Stan de Kringloopman
In iedere video van deze serie staat een ander dashboardkenmerk van de KringloopWijzer centraal. Zo...
Lees het volledige berichtKoemonitor
10 mei 2022
KoeMonitor en een EU-audit
KoeMonitor en een EU-audit op officiële controles van veiligheid van melk en zuivelproducten: de Europese...
Lees het volledige bericht